481. Gorzej- źle- lepiej- będzie dobrze?
Źródło: http://malinowyporanek.blogspot.com/2016/03/481-gorzej-zle-lepiej-bedzie-dobrze.html
Autor: Pam.
Mialo byc dobrze – mialam pisac. Bylo zle. Bardzo. Wolalam sie wiec nie odzywac.Upadek. Coraz nizej i nizej. Gorzej nie bylo. Telefony, ,,ci od czubkow”, lzy, nerwy, uporczywa bezsennosc, bol, ob...
Najnowsze przepisy
Malinella - ciasto warstwowe z malinami i galaretką na... ⇖ 23
Kochacie serniki? ja po prostu nie wyobrażam sobie świąt... ⇖ 12
Polewka z maślanki to prawdziwy wiejski przysmak rodem z... ⇖ 18
Prosty przepis na ogórki małosolne gotowe w dwa-3 dni. ... ⇖ 55
Lekko kwaskowy, zimny napój z rabarbaru to doskonały... ⇖ 54
Przepisy z bloga
Przepisy na czasie
Kawa po koreańsku. Przepis na dalgona coffee, czyli kawa... ⇖ 1750
Ciasto z truskawkami to obowiązkowa pozycja na liście... ⇖ 1472
Jeśli szukasz lekkiego i efektownego ciasta bez pieczenia,... ⇖ 1071
Pulpety z cukinii to świetny pomysł na lekki, domowy... ⇖ 971
Truskawkowysernik zebra na zimno, to deser, który zachwyca... ⇖ 970
Lekki, kremowy i orzeźwiający deser idealny na ciepłe... ⇖ 776
Tiramisu truskawkowe to lekki i wyjątkowo smaczny deser,... ⇖ 728
Przepis na ogórki konserwowe w plasterkach. Szybkie,... ⇖ 603









































