481. Gorzej- źle- lepiej- będzie dobrze?
Źródło: http://malinowyporanek.blogspot.com/2016/03/481-gorzej-zle-lepiej-bedzie-dobrze.html
Autor: Pam.
Mialo byc dobrze – mialam pisac. Bylo zle. Bardzo. Wolalam sie wiec nie odzywac.Upadek. Coraz nizej i nizej. Gorzej nie bylo. Telefony, ,,ci od czubkow”, lzy, nerwy, uporczywa bezsennosc, bol, ob...
Najnowsze przepisy
Śniadanie uznawane jest za jeden z najważniejszych... ⇖ 23
Sałatka z makaronem orzo i świeżymi warzywami to pyszne... ⇖ 28
Moja fascynacja nowoczesnymi deserami i monoporcjami trwa w... ⇖ 31
Znudziły wam się już zwykłe kanapki z szynką? Pasta z... ⇖ 130
szarlotka - tradycyjny przepisCzy jest coś piękniejszego... ⇖ 33
Owocowa Mozaika to efektowne, a jednocześnie bardzo proste... ⇖ 29
Sałatka z selerem naciowym to prosta, a zarazem smaczna... ⇖ 31
Sprawdź przepis na zapiekankę makaronową z kurczakiem,... ⇖ 28
Przepisy z bloga
Przepisy na czasie
Ciasto z truskawkami to obowiązkowa pozycja na liście... ⇖ 1375
Jeśli szukasz lekkiego i efektownego ciasta bez pieczenia,... ⇖ 984
Truskawkowysernik zebra na zimno, to deser, który zachwyca... ⇖ 928
Lekki, kremowy i orzeźwiający deser idealny na ciepłe... ⇖ 722
Tiramisu truskawkowe to lekki i wyjątkowo smaczny deser,... ⇖ 688
Przepis na ogórki konserwowe w plasterkach. Szybkie,... ⇖ 556









































