481. Gorzej- źle- lepiej- będzie dobrze?
Źródło: http://malinowyporanek.blogspot.com/2016/03/481-gorzej-zle-lepiej-bedzie-dobrze.html
Autor: Pam.
Mialo byc dobrze – mialam pisac. Bylo zle. Bardzo. Wolalam sie wiec nie odzywac.Upadek. Coraz nizej i nizej. Gorzej nie bylo. Telefony, ,,ci od czubkow”, lzy, nerwy, uporczywa bezsennosc, bol, ob...
Najnowsze przepisy
Szukasz pomysłu na prosty i smaczny obiad? Zapiekanka... ⇖ 2
Znudziły Wam się zwykłe pszenne chleby, a nie macie... ⇖ 9
Pierogi z truskawkami z elastycznego ciasta z jajkiem i... ⇖ 12
artykuł sponsorowany Dieta wegetariańska a energia w... ⇖ 9
Delikatna, zabielana śmietaną zupa pomidorowa na wywarze... ⇖ 17
Przepisy z bloga
Przepisy na czasie
Ciasto z truskawkami to obowiązkowa pozycja na liście... ⇖ 1348
Jeśli szukasz lekkiego i efektownego ciasta bez pieczenia,... ⇖ 957
Truskawkowysernik zebra na zimno, to deser, który zachwyca... ⇖ 921
Lekki, kremowy i orzeźwiający deser idealny na ciepłe... ⇖ 710
Tiramisu truskawkowe to lekki i wyjątkowo smaczny deser,... ⇖ 684
Przepis na ogórki konserwowe w plasterkach. Szybkie,... ⇖ 540









































