481. Gorzej- źle- lepiej- będzie dobrze?
Źródło: http://malinowyporanek.blogspot.com/2016/03/481-gorzej-zle-lepiej-bedzie-dobrze.html
Autor: Pam.
Mialo byc dobrze – mialam pisac. Bylo zle. Bardzo. Wolalam sie wiec nie odzywac.Upadek. Coraz nizej i nizej. Gorzej nie bylo. Telefony, ,,ci od czubkow”, lzy, nerwy, uporczywa bezsennosc, bol, ob...
Najnowsze przepisy
Posiłki przygotowywane z wykorzystaniem świeżych warzyw... ⇖ 1
Bardzo lubię grillowaną paprykę, często ją używam w... ⇖ 15
BUŁKI Z PRZECIEREM Z ŻÓŁTYCH POMIDORÓWDomowe pieczywo... ⇖ 8
Gdy wpis o wiosennej sałatce Majowej bogini skradł Wasze... ⇖ 16
Busiate al pesto di pistacchio di Bronte – sycylijski... ⇖ 13
Nie trzeba wydawać fortuny, żeby przygotować smaczny... ⇖ 18
Przepisy z bloga
Przepisy na czasie
Kawa po koreańsku. Przepis na dalgona coffee, czyli kawa... ⇖ 1489
Ciasto z truskawkami to obowiązkowa pozycja na liście... ⇖ 1422
Jeśli szukasz lekkiego i efektownego ciasta bez pieczenia,... ⇖ 1015
Truskawkowysernik zebra na zimno, to deser, który zachwyca... ⇖ 945
Pulpety z cukinii to świetny pomysł na lekki, domowy... ⇖ 875
Lekki, kremowy i orzeźwiający deser idealny na ciepłe... ⇖ 744
Tiramisu truskawkowe to lekki i wyjątkowo smaczny deser,... ⇖ 696
Przepis na ogórki konserwowe w plasterkach. Szybkie,... ⇖ 579









































