481. Gorzej- źle- lepiej- będzie dobrze?
Źródło: http://malinowyporanek.blogspot.com/2016/03/481-gorzej-zle-lepiej-bedzie-dobrze.html
Autor: Pam.
Mialo byc dobrze – mialam pisac. Bylo zle. Bardzo. Wolalam sie wiec nie odzywac.Upadek. Coraz nizej i nizej. Gorzej nie bylo. Telefony, ,,ci od czubkow”, lzy, nerwy, uporczywa bezsennosc, bol, ob...
Najnowsze przepisy
Szybkie racuchy na jogurcie greckim i sodce, puszyste i... ⇖ 18
Sernik budyniowy bez pieczenia z musem truskawkowym –... ⇖ 21
cześć Kochani, dziś zapraszam Was na super ciasto ze... ⇖ 21
Wielu z nas ma wspomnienia z dzieciństwa kiedy robiło... ⇖ 22
Jeśli lubisz proste, ale efektowne dania - sałatka cezar... ⇖ 20
Przepisy z bloga
Przepisy na czasie
Ciasto z truskawkami to obowiązkowa pozycja na liście... ⇖ 1401
Kawa po koreańsku. Przepis na dalgona coffee, czyli kawa... ⇖ 1281
Jeśli szukasz lekkiego i efektownego ciasta bez pieczenia,... ⇖ 1005
Truskawkowysernik zebra na zimno, to deser, który zachwyca... ⇖ 939
Pulpety z cukinii to świetny pomysł na lekki, domowy... ⇖ 811
Lekki, kremowy i orzeźwiający deser idealny na ciepłe... ⇖ 731
Tiramisu truskawkowe to lekki i wyjątkowo smaczny deser,... ⇖ 693
Przepis na ogórki konserwowe w plasterkach. Szybkie,... ⇖ 566









































