Co zamiast cukru? Czym słodzić, by było zdrowiej?
Źródło: http://www.wymiarzdrowia.pl/co-zamiast-cukru-czym-sodzic-by-byo/
Autor: Wymiar Zdrowia
Slodki to pierwszy smak poznawany przez czlowieka. Mleko kobiece ma wlasnie taki smak, poniewaz zawiera laktoze. Dlatego slodki smak zwykle kojarzy sie czlowiekowi z cieplem i bezpieczenstwem i preferowany jest przez cale zycie. Codziennej diecie najczesciej stosowana substancje slodzaca jest bialy cukier czyli sacharoza. Mimo pochodzenia naturalnego dostarcza jednak,...
Najnowsze przepisy
Ta sałatka pojawia się u mnie co roku, kiedy zaczyna się... ⇖ 11
Gdybym miała uszeregować w rankingu moje ulubione owoce z... ⇖ 8
Witam Kochani! Filet z kurczaka, jak dla mnie i sądzę,... ⇖ 8
Pasta miso to jeden z kluczowych składników wielu dań... ⇖ 10
Szybkie racuchy na jogurcie skyr i proszku do pieczenia,... ⇖ 10
Mini beza Pavlova to deser, który robi wrażenie już od... ⇖ 24
Posiłki przygotowywane z wykorzystaniem świeżych warzyw... ⇖ 17
Przepisy z bloga
Przepisy na czasie
Kawa po koreańsku. Przepis na dalgona coffee, czyli kawa... ⇖ 1586
Ciasto z truskawkami to obowiązkowa pozycja na liście... ⇖ 1433
Jeśli szukasz lekkiego i efektownego ciasta bez pieczenia,... ⇖ 1023
Truskawkowysernik zebra na zimno, to deser, który zachwyca... ⇖ 948
Pulpety z cukinii to świetny pomysł na lekki, domowy... ⇖ 895
Lekki, kremowy i orzeźwiający deser idealny na ciepłe... ⇖ 751
Tiramisu truskawkowe to lekki i wyjątkowo smaczny deser,... ⇖ 701
Przepis na ogórki konserwowe w plasterkach. Szybkie,... ⇖ 584



























