Co zamiast cukru? Czym słodzić, by było zdrowiej?
Źródło: http://www.wymiarzdrowia.pl/co-zamiast-cukru-czym-sodzic-by-byo/
Autor: Wymiar Zdrowia
Slodki to pierwszy smak poznawany przez czlowieka. Mleko kobiece ma wlasnie taki smak, poniewaz zawiera laktoze. Dlatego slodki smak zwykle kojarzy sie czlowiekowi z cieplem i bezpieczenstwem i preferowany jest przez cale zycie. Codziennej diecie najczesciej stosowana substancje slodzaca jest bialy cukier czyli sacharoza. Mimo pochodzenia naturalnego dostarcza jednak,...
Najnowsze przepisy
Morele to prawdziwy smak lata, są słodziutkie, pachnące... ⇖ 6
Malinella - ciasto warstwowe z malinami i galaretką na... ⇖ 25
Kochacie serniki? ja po prostu nie wyobrażam sobie świąt... ⇖ 13
Polewka z maślanki to prawdziwy wiejski przysmak rodem z... ⇖ 19
Przepisy z bloga
Przepisy na czasie
Kawa po koreańsku. Przepis na dalgona coffee, czyli kawa... ⇖ 1751
Ciasto z truskawkami to obowiązkowa pozycja na liście... ⇖ 1472
Jeśli szukasz lekkiego i efektownego ciasta bez pieczenia,... ⇖ 1071
Truskawkowysernik zebra na zimno, to deser, który zachwyca... ⇖ 972
Pulpety z cukinii to świetny pomysł na lekki, domowy... ⇖ 971
Lekki, kremowy i orzeźwiający deser idealny na ciepłe... ⇖ 776
Tiramisu truskawkowe to lekki i wyjątkowo smaczny deser,... ⇖ 728
Przepis na ogórki konserwowe w plasterkach. Szybkie,... ⇖ 603



























