Co zamiast cukru? Czym słodzić, by było zdrowiej?
Źródło: http://www.wymiarzdrowia.pl/co-zamiast-cukru-czym-sodzic-by-byo/
Autor: Wymiar Zdrowia
Slodki to pierwszy smak poznawany przez czlowieka. Mleko kobiece ma wlasnie taki smak, poniewaz zawiera laktoze. Dlatego slodki smak zwykle kojarzy sie czlowiekowi z cieplem i bezpieczenstwem i preferowany jest przez cale zycie. Codziennej diecie najczesciej stosowana substancje slodzaca jest bialy cukier czyli sacharoza. Mimo pochodzenia naturalnego dostarcza jednak,...
Najnowsze przepisy
Pierogi z truskawkami z elastycznego ciasta z jajkiem i... ⇖ 4
artykuł sponsorowany Dieta wegetariańska a energia w... ⇖ 7
Delikatna, zabielana śmietaną zupa pomidorowa na wywarze... ⇖ 15
Moje ulubione ciasto jogurtowe tym razem z borówkami i... ⇖ 172
To proste, szybkie i niezawodne ciasto, które świetnie... ⇖ 34
Pewnikiem zaraz zlinczowany zostanę lub przywiązany na... ⇖ 28
Przepisy z bloga
Przepisy na czasie
Ciasto z truskawkami to obowiązkowa pozycja na liście... ⇖ 1346
Jeśli szukasz lekkiego i efektownego ciasta bez pieczenia,... ⇖ 953
Truskawkowysernik zebra na zimno, to deser, który zachwyca... ⇖ 919
Lekki, kremowy i orzeźwiający deser idealny na ciepłe... ⇖ 708
Tiramisu truskawkowe to lekki i wyjątkowo smaczny deser,... ⇖ 683
Przepis na ogórki konserwowe w plasterkach. Szybkie,... ⇖ 538



























