Piegusek
Źródło: https://wanilioweimprowizacje.blogspot.com/2021/03/piegusek.html
Autor: WaniliowaDama
Często z różnych wypieków zostają białka i zastanawiamy się co z nich zrobić, żeby się nie zmarnowały. Ja je zbieram do jednego pojemniczka i zamrażam. Gdy uzbiera mi się kilka sztuk, rozmrażam je i robię z nich jakieś pyszne ciasto. Na moim blogu znajdziecie już kilka pomysłów na wykorzystanie wspomnianych białek. Linki do tych przepisów zamieszczam wam pod przepisem....
Najnowsze przepisy
Mini beza Pavlova to deser, który robi wrażenie już od... ⇖ 12
Posiłki przygotowywane z wykorzystaniem świeżych warzyw... ⇖ 11
Bardzo lubię grillowaną paprykę, często ją używam w... ⇖ 56
BUŁKI Z PRZECIEREM Z ŻÓŁTYCH POMIDORÓWDomowe pieczywo... ⇖ 17
Gdy wpis o wiosennej sałatce Majowej bogini skradł Wasze... ⇖ 18
Busiate al pesto di pistacchio di Bronte – sycylijski... ⇖ 13
Nie trzeba wydawać fortuny, żeby przygotować smaczny... ⇖ 19
Przepisy z bloga
To już chyba ostatnie w tym sezonie ciasto z truskawkami,... ⇖ 63
To już chyba ostatnie w tym sezonie ciasto z rabarbarem,... ⇖ 102
Od kilku tygodni robię ciągle ciasta z rabarbarem bo... ⇖ 594
Dziś przedstawiam Wam kolejne w tym sezonie ciasto z... ⇖ 133
Przepisy na czasie
Kawa po koreańsku. Przepis na dalgona coffee, czyli kawa... ⇖ 1521
Ciasto z truskawkami to obowiązkowa pozycja na liście... ⇖ 1428
Jeśli szukasz lekkiego i efektownego ciasta bez pieczenia,... ⇖ 1016
Truskawkowysernik zebra na zimno, to deser, który zachwyca... ⇖ 945
Pulpety z cukinii to świetny pomysł na lekki, domowy... ⇖ 883
Lekki, kremowy i orzeźwiający deser idealny na ciepłe... ⇖ 744
Tiramisu truskawkowe to lekki i wyjątkowo smaczny deser,... ⇖ 697
Przepis na ogórki konserwowe w plasterkach. Szybkie,... ⇖ 579









































