Piegusek
Źródło: https://wanilioweimprowizacje.blogspot.com/2021/03/piegusek.html
Autor: WaniliowaDama
Często z różnych wypieków zostają białka i zastanawiamy się co z nich zrobić, żeby się nie zmarnowały. Ja je zbieram do jednego pojemniczka i zamrażam. Gdy uzbiera mi się kilka sztuk, rozmrażam je i robię z nich jakieś pyszne ciasto. Na moim blogu znajdziecie już kilka pomysłów na wykorzystanie wspomnianych białek. Linki do tych przepisów zamieszczam wam pod przepisem....
Najnowsze przepisy
Sałatka z makaronem orzo i świeżymi warzywami to pyszne... ⇖ 9
Moja fascynacja nowoczesnymi deserami i monoporcjami trwa w... ⇖ 15
Znudziły wam się już zwykłe kanapki z szynką? Pasta z... ⇖ 101
szarlotka - tradycyjny przepisCzy jest coś piękniejszego... ⇖ 9
Owocowa Mozaika to efektowne, a jednocześnie bardzo proste... ⇖ 16
Sałatka z selerem naciowym to prosta, a zarazem smaczna... ⇖ 19
Sprawdź przepis na zapiekankę makaronową z kurczakiem,... ⇖ 20
Przepisy z bloga
To już chyba ostatnie w tym sezonie ciasto z truskawkami,... ⇖ 57
To już chyba ostatnie w tym sezonie ciasto z rabarbarem,... ⇖ 98
Od kilku tygodni robię ciągle ciasta z rabarbarem bo... ⇖ 589
Dziś przedstawiam Wam kolejne w tym sezonie ciasto z... ⇖ 129
Przepisy na czasie
Ciasto z truskawkami to obowiązkowa pozycja na liście... ⇖ 1365
Jeśli szukasz lekkiego i efektownego ciasta bez pieczenia,... ⇖ 976
Truskawkowysernik zebra na zimno, to deser, który zachwyca... ⇖ 924
Lekki, kremowy i orzeźwiający deser idealny na ciepłe... ⇖ 714
Tiramisu truskawkowe to lekki i wyjątkowo smaczny deser,... ⇖ 685
Przepis na ogórki konserwowe w plasterkach. Szybkie,... ⇖ 548









































