Wiśniowo-orzechowe ciasto gryczane z czerwonym sosem owocowym (bez glutenu, cukru, nabiału i jajek)
Źródło: http://apricot-smile.blogspot.com/2016/03/wisniowo-orzechowe-ciasto-gryczane-z.html
Autor: KK
Po POZNAŃSKU mówi się o takiej osobie jak ja - SŁODKI PAMPER , a to przez to, że tak bardzo lubię słodycze ;-P Mogłabym nie jeść obiadu czy kolacji, tylko słodkie ciastka, placki, batoniki i czekolady...ale to szybko zemściłoby się na mnie i mojej wadze ;-) Dlatego tą przyjemność trzeba dozować i najlepiej wybierać trochę zdrowsze alternatywy. To ciasto jest właśnie jedną...
Najnowsze przepisy
Czy jest coś bardziej orzeźwiającego niż domowa granita... ⇖ 1
W przypadku opłatków takie uproszczenie bywa szczególnie... ⇖ 4
26.06.2026 Magda Gdyby lato miało smakować jak deser,... ⇖ 11
Delikatny, kremowy sernik na maślanym kruchym spodzie to... ⇖ 14
Szukasz pomysłu na szybki, sycący i smaczny posiłek?... ⇖ 17
Przepisy z bloga
Bardzo prosty przepis bez miliona przypraw i orientalnych... ⇖ 792
Równie pyszne co te tradycyjne na mące pszennej,... ⇖ 411
Przepisy na czasie
Kawa po koreańsku. Przepis na dalgona coffee, czyli kawa... ⇖ 1672
Ciasto z truskawkami to obowiązkowa pozycja na liście... ⇖ 1450
Jeśli szukasz lekkiego i efektownego ciasta bez pieczenia,... ⇖ 1039
Truskawkowysernik zebra na zimno, to deser, który zachwyca... ⇖ 958
Pulpety z cukinii to świetny pomysł na lekki, domowy... ⇖ 937
Lekki, kremowy i orzeźwiający deser idealny na ciepłe... ⇖ 762
Tiramisu truskawkowe to lekki i wyjątkowo smaczny deser,... ⇖ 714
Przepis na ogórki konserwowe w plasterkach. Szybkie,... ⇖ 594









































