Wiśniowo-orzechowe ciasto gryczane z czerwonym sosem owocowym (bez glutenu, cukru, nabiału i jajek)
Źródło: http://apricot-smile.blogspot.com/2016/03/wisniowo-orzechowe-ciasto-gryczane-z.html
Autor: KK
Po POZNAŃSKU mówi się o takiej osobie jak ja - SŁODKI PAMPER , a to przez to, że tak bardzo lubię słodycze ;-P Mogłabym nie jeść obiadu czy kolacji, tylko słodkie ciastka, placki, batoniki i czekolady...ale to szybko zemściłoby się na mnie i mojej wadze ;-) Dlatego tą przyjemność trzeba dozować i najlepiej wybierać trochę zdrowsze alternatywy. To ciasto jest właśnie jedną...
Najnowsze przepisy
Ta sałatka pojawia się u mnie co roku, kiedy zaczyna się... ⇖ 39
Gdybym miała uszeregować w rankingu moje ulubione owoce z... ⇖ 25
Witam Kochani! Filet z kurczaka, jak dla mnie i sądzę,... ⇖ 31
Pasta miso to jeden z kluczowych składników wielu dań... ⇖ 21
Przepisy z bloga
Bardzo prosty przepis bez miliona przypraw i orientalnych... ⇖ 790
Równie pyszne co te tradycyjne na mące pszennej,... ⇖ 411
Przepisy na czasie
Kawa po koreańsku. Przepis na dalgona coffee, czyli kawa... ⇖ 1640
Ciasto z truskawkami to obowiązkowa pozycja na liście... ⇖ 1439
Jeśli szukasz lekkiego i efektownego ciasta bez pieczenia,... ⇖ 1031
Truskawkowysernik zebra na zimno, to deser, który zachwyca... ⇖ 953
Pulpety z cukinii to świetny pomysł na lekki, domowy... ⇖ 905
Lekki, kremowy i orzeźwiający deser idealny na ciepłe... ⇖ 758
Tiramisu truskawkowe to lekki i wyjątkowo smaczny deser,... ⇖ 702
Przepis na ogórki konserwowe w plasterkach. Szybkie,... ⇖ 591









































